EVCİL HAYVAN GEZDİRME ALANI VE UYGULAMA ESASLARI HK.

İSTANBUL LOUNGE SİTESİ EVCİL HAYVAN GEZDİRME GÜZERGAHI VE BÖLGESİ UYGULAMA ESASLARI

SİTEMİZ YÖNETİM PLANI UYARINCA; SAKİNLERİMİZİN EVCİL HAYVANLARI İÇİN SİTE İÇERİSİNDE GEZDİREBİLECEĞİ ALANLAR VE UYGULAMA ŞEKLİ AŞAĞIDA BELİRLENMİŞTİR.

1.         EVCİL HAYVANLARIN SİTE İÇİNDE DOLAŞTIRILABİLECEĞİ YEŞİL ALANLAR OLARAK; D-1 BLOK GİRİŞ SAĞ TARAFTA BULUNAN YEŞİL ALAN,  TENİS KORTU VE HALI SAHA YANI (NİLÜFER HAVUZU BÖLGESİ) OLMAK ÜZERE BU 2 (İKİ) BÖLGE BELİRLENMİŞTİR. SÖZ KONUSU BÖLGELERE "EVCİL HAYVAN GEZDİRME ALANI" LEVHALARI ASILMIŞTIR. (C1 KÖŞE VE E BLOKLAR KAPALI OTOPARK GİRİŞ RAMPASI SAĞ VE SOLUNDA BULUNAN GEZDİRME ALANLARI İPTAL EDİLMİŞTİR)

2.         BU ALANLARA GİDİŞ-GELİŞ İÇİN GÜZERGAH OLARAK SİTE DIŞ ARAÇ GÜZERGAHI/ YAYA YÜRÜYÜŞ YOLU BELİRLENMİŞTİR. A-B-C-D BLOKLARDA İKAMET EDEN SİTE SAKİNLERİMİZ BLOKLARINDAN ÇIKTIKTAN SONRA EVCİL HAYVANLARI İLE BU GÜZERGAHTAN GİDECEKLERDİR. BLOKLARIN YAN VE ÖNLERİNDE BULUNAN YEŞİL ALANLARA EVCİL HAYVANLAR KESİNLİKLE SOKULMAYACAKTIR. E BLOKLARDA İKAMET EDEN SİTE SAKİNLERİMİZ İSE, BLOK ARKASINDA BULUNAN YAYA YÜRÜYÜŞ YOLUNA ÇIKARAK E BLOK KAPALI OTOPARK GİRİŞ TARAFINDA BULUNAN GÜZERGAHI KULLANARAK BU ALANLARA GİDECEKLERDİR.

3.         KÖPEK GEZDİRME ALANLARI TEMİZ TUTULACAK KÖPEĞİ PİSLEYEN SİTE SAKİNİ KÖPEĞİNİN PİSLİĞİNİ POŞETLE ALARAK BU ALANLARDA BULUNAN ÇÖP KOVALARINA ATACAKLARDIR.

4.         MARKET ALIŞVERİŞİ VB. YAPACAK OLAN SİTE SAKİNLERİMİZ İÇİNDE KISA SÜRELİ ARAÇ PARK YERİ YANINA "EVCİL HAYVAN BAĞLAMA ALANI" YAPILMIŞ VE LEVHASI ASILMIŞTIR.

5.         BELİRLENEN GÜZERGAH VE BÖLGE HARİCİNDE, SİTE ORTAK ALANI PEYZAJ BÖLGESİNE, ÇOCUK OYUN ALANLARINA, PARKLARA, SOSYAL TESİSLERE, SPOR ALANLARINA, YEŞİL ALANLARA KESİNLİKLE EVCİL HAYVANLAR SOKULMAYACAKTIR.

6.         İSTANBUL LOUNGE SİTESİ YÖNETİM PLANI GEREĞİNCE; DİĞER MALİK VE SAKİNLERİN KORKMASINI ÖNLEMEK, ONLARA ZARAR GELMESİNİ ENGELLEMEK MAKSADIYLA, EVCİL HAYVANLAR TASMALI OLARAK DOLAŞTIRILACAKTIR.

7.         BELİRLENMİŞ OLAN KURAL VE UYGULAMALARA UYMAYAN SİTE SAKİNLERİNE  YÖNETİM PLANI VE CEZA YÖNETMELİĞİ UYARINCA, İDARİ VE CEZAİ YAPTIRIM UYGULANACAKTIR.

8.         KÖPEK SAHİBİ SİTE SAKİNLERİMİZİN EVCİL HAYVAN KAYIT FORMU VE BELGELERİNİ YÖNETİM OFİSİNE BİLDİRMELERİ GEREKMEKTEDİR.

            İYİ KOMŞULUK İLİŞKİLERİMİZ VE ORTAK SAĞLIĞIMIZ İÇİN YÖNETİM PLANI UYARINCA ALINAN KARARA UYMANIZI RİCA EDERİZ.